Renault ve Dacia Yağ Filtre Değişimi

15.000 kilometre: Yağ filtresi ve motor yağınızın durumunun, araç üreticisi tarafından tanımlanan şekilde kontrol edilip değiştirilmesinde sınır budur. Bilenler Renault ve Dacia Servis, profesyonel yağ değişimi ve filtre değişimi sunmaktadır.

Bilenler Renault ve Dacia Servis Mersin

 • Hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli
 • Üstün kalite yağ ve yeni yağ filtreleri kullanımı
 • Eski yağın uygun şekilde atılması
 • Servis çalışması kaydı
 • Üstün kalite, yağ için de geçerlidir

  Yağı değiştirirken, araç üreticisinin garanti kapsamının dışına çıkmamak için söz konusu motor türüne uygun markaları kullanmak her zaman en iyi yöntemdir.

  İşte bu yüzden Akdemir Oto'da, sadece motor üreticilerinin teknik değerlerini ve gereksinimlerini karşılayan kaliteli yağ markaları kullanır.

  Uzun motor ömrü için

  Yağın ve filtrenin düzenli olarak değiştirilmesi, motorunuzun ömrünü otomatik olarak uzatacak ve sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır.

   

  Bu yüzden daima aracınızın kat ettiği mesafeyi takip edin ve geçerli olduğunda motor yağı seviyesini kontrol edin.

  Yağ değişim servisimiz

  Bilenler Renault ve Dacia Servis'deki ustalarımız araç ile ilgili herhangi bir sıkıntıya karşı aracı da kontrol eder.

  Gerektiğinde yağ değişimi ve filtre değişiminin bir daha ne zaman yapılacağını görebilmeniz için yapılan çalışmaları servis kitapçığınıza da kaydedeceklerdir.

   

  Uzman tavsiyemiz

  Motor aşınmasını asgari düzeyde tutmak için yağın ve filtrenin ortalama olarak her 15.000 km'de bir değiştirilmesi gerekir. Bu yüzden motor yağını düzenli aralıklarla kontrol etmek ve gerekirse doldurmak en iyisidir. Motor bölmesindeki servis aralığı göstergesi veya servis kitapçığınızdan bir sonraki yağ değişiminin ne zaman olduğunu görebilirsiniz.

 •